З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Ворохта Харків-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Київ-Пас., Полтава-Киівська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 11.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
016ЛШ Рахів Харків 17.00
Ворохта
11.14
Харків-Пас.
18 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Ворохта