З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Полтава-Киівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Полтава-Киівська:

Розклад поїздів Ворохта Полтава-Киівська на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Полтава-Киівська найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Шепетівка, Ромодан, Лубни, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51, 17.00 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 10.28, 08.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Полтава-Киівська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Полтава-Киівська складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Полтава-Киівська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
10.28
Полтава-Киівська
20 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 17.00
Ворохта
08.34
Полтава-Киівська
15 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Полтава-Киівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Полтава-Киівська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава-Киівська — Ворохта