З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Полтава:

Розклад поїздів Ворохта Полтава на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Полтава найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Шепетівка, Ромодан, Лубни, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51, 17.00 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 10.28, 08.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
10.58
Полтава-Південна
21 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 17.00
Ворохта
08.34
Полтава-Киівська
15 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Ворохта