З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Броди
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Броди:

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Броди на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Броди найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Новоград-Волинський-1, Дубно, Острог, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.59 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Броди прибувають вони відповідно о 06.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба-Пас. Броди є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Броди складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Броди можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 17.59
Ворожба-Пас.
06.31
Броди
12 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Броди можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Броди

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Броди — Ворожба-Пас.