З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Врадіївка - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Врадіївка Запоріжжя-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Врадіївка Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.02 зі станції Врадіївка, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 14.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Врадіївка Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Врадіївка - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Врадіївка - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 01.02
Врадіївка
14.10
Запоріжжя-1
13 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Врадіївка -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Врадіївка — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Врадіївка