У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Врадіївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Врадіївка:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Врадіївка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Врадіївка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Врадіївка прибувають вони відповідно о 00.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Врадіївка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Врадіївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Врадіївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Врадіївка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Врадіївка можна від 517.02 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
00.19
Врадіївка
14 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
00.19
Врадіївка
14 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Врадіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Врадіївка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Врадіївка — Запоріжжя-1