У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Крижопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Крижопіль:

Розклад поїздів Заболотів Крижопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Крижопіль найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Галич, Ходорів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Крижопіль прибувають вони відповідно о 04.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Крижопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Крижопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Крижопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Крижопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Заболотів - Крижопіль можна від 244.53 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
04.09
Крижопіль
12 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Крижопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Крижопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Крижопіль — Заболотів