У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заболотів - Рудниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Заболотів - Рудниця:

Розклад поїздів Заболотів Рудниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Заболотів Рудниця найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Галич, Ходорів, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.58 зі станції Заболотів, в кінцевий же пункт Рудниця прибувають вони відповідно о 04.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Заболотів Рудниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Заболотів - Рудниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Заболотів - Рудниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Заболотів – Рудниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Чернівці Одеса 15.58
Заболотів
04.25
Рудниця
12 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Заболотів -Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заболотів — Рудниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рудниця — Заболотів