У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Козятин:

Розклад поїздів Запоріжжя Козятин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Козятин найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20, 18.59 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 04.49, 06.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Козятин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Козятин можна від 204.56 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
04.49
Козятин-1
12 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 18.59
Запоріжжя-1
06.51
Козятин-1
11 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Запоріжжя