У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Первомайськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Первомайськ:

Розклад поїздів Запоріжжя Первомайськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Первомайськ найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Первомайськ-на-Бузі прибувають вони відповідно о 23.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Первомайськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Первомайськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Первомайськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Первомайськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Первомайськ можна від 219.19 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
23.39
Первомайськ-на-Бузі
13 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
23.39
Первомайськ-на-Бузі
13 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Первомайськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Первомайськ — Запоріжжя