У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Підзамче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Підзамче:

Розклад поїздів Запоріжжя Підзамче на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 32. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Підзамче найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Тернопіль-Пас., Злочів, Підволочиськ, Балта, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55, 18.59 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Підзамче прибувають вони відповідно о 12.01, 14.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Підзамче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Підзамче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Підзамче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Підзамче залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
12.01
Підзамче
1 д 2 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
12.01
Підзамче
1 д 2 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 18.59
Запоріжжя-1
14.01
Підзамче
19 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Підзамче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підзамче — Запоріжжя