У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Славське:

Розклад поїздів Запоріжжя Славське на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Славське найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20, 18.00 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Славське прибувають вони відповідно о 02.08, 11.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Славське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Славське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Славське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Славське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Славське можна від 317.88 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Ужгород 06.37
Запоріжжя-1
02.08
Славське
19 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
02.08
Славське
18 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
4 Запоріжжя Ужгород 18.00
Запоріжжя-1
11.26
Славське
17 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Славське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славське — Запоріжжя