У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Запоріжжя Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.59 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 07.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Запоріжжя Львів 18.59
Запоріжжя-1
07.48
Вінниця
12 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Запоріжжя