У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Ярошенка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Ярошенка:

Розклад поїздів Запоріжжя Ярошенка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Ярошенка найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Крижопіль, Рудниця, Кодима, Новоукраїнка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55, 12.35 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Ярошенка прибувають вони відповідно о 04.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Ярошенка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Ярошенка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Ярошенка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
04.58
Ярошенка
19 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
120 Запоріжжя Львів 12.35
Запоріжжя-1
04.58
Ярошенка
16 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Ярошенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Ярошенка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ярошенка — Запоріжжя