У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Злочів:

Розклад поїздів Запоріжжя Злочів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 30. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Злочів найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Хмельницький, Підволочиськ, Волочиськ, Любашівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.55, 18.59 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Злочів прибувають вони відповідно о 10.54, 12.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Злочів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Злочів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Злочів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Злочів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Злочів можна від 475.69 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
10.54
Злочів
1 д 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
128 Запоріжжя Львів 09.55
Запоріжжя-1
10.54
Злочів
1 д 59 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 18.59
Запоріжжя-1
12.59
Злочів
18 г Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Злочів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Злочів — Запоріжжя