У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Стрий(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Стрий(всі вокзали):

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Стрий(всі вокзали) на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Стрий(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20, 18.00 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 00.54, 10.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Стрий(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Стрий(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Стрий(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Стрий(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Стрий(всі вокзали) можна від 698.89 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Ужгород 06.37
Запоріжжя-1
00.54
Стрий
18 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
00.54
Стрий
17 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
4 Запоріжжя Ужгород 18.00
Запоріжжя-1
10.25
Стрий
16 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий(всі вокзали) — Запоріжжя-1