У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Сянки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Сянки:

Розклад поїздів Злочів Сянки на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Сянки найчастіше зупиняються на станціях Красне, Підзамче, Львів, Самбір, Старий Самбір, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.37 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Сянки прибувають вони відповідно о 09.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Сянки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Сянки складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Злочів - Сянки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Сянки залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
59 Київ Чоп 04.37
Злочів
09.45
Сянки
5 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Сянки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сянки — Злочів