У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Тячів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Тячів:

Розклад поїздів Злочів Тячів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Тячів найчастіше зупиняються на станціях Красне, Мукачево, Хуст, Королеве, Виноградів-Закарпатський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.03 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Тячів прибувають вони відповідно о 10.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Злочів Тячів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Тячів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Злочів - Тячів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Тячів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
13 Київ Солотвино 00.03
Злочів
10.17
Тячів
10 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Тячів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Тячів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тячів — Злочів