У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Фастів:

Розклад поїздів Знам'янка Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Фастів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 16.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
16.51
Фастів-1
5 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Знам'янка