У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Покровськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Покровськ:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Покровськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Покровськ найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.49, 03.18 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Покровськ прибувають вони відповідно о 13.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Покровськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Покровськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Покровськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
86 Львів Покровськ 00.49
Знам'янка-Пас.
13.00
Покровськ
12 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
80 Київ Покровськ 03.18
Знам'янка-Пас.
13.00
Покровськ
9 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Покровськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Покровськ — Знам'янка-Пас.