У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Звенигородка - Олександрія:

Розклад поїздів Звенигородка Олександрія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Звенигородка Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Багачеве, Шпола, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.53 зі станції Звенигородка, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 01.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Звенигородка Олександрія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Звенигородка - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Звенигородка - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Умань Харків 20.53
Звенигородка
01.19
Олександрія
4 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Звенигородка -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Звенигородка