У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Більче
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більче:

Актуальний розклад електричок по станції Більче містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Більче з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 42 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятничани, Пісочна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Більче відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Трускавець, Стрий - Львів, Моршин - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Більче відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.09 1 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.24 1 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6009 Львів Трускавець 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 15.22 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 17.58 1 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6013 Львів Трускавець 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.13 1 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.29 1 хв  21.30 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 21.44 1 хв  21.45 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.41 1 хв  22.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Більче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Більче