У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6130 Дніпро — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Дніпро - Чаплине номер 6130 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.31 і прибуває на станцію Чаплине о 23.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6130 Дніпро - Чаплине пролягає по таким станціям як 193 Км, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, Іларіонове, 225 Км, 230 Км, Синельникове-2, 242 Км, 251 Км, 262 км, 276 Км, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.31
Пост Амур 20.36 1 хв  20.36 5 хв 
193 Км 20.39 1 хв  20.40 8 хв 
Нижньодніпровськ 20.42 1 хв  20.43 11 хв 
196 Км 20.46 1 хв  20.47 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.51 1 хв  20.52 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.54 1 хв  20.55 23 хв 
Ксеніївка 20.58 1 хв  20.59 27 хв 
Ігрень 21.01 1 хв  21.02 30 хв 
212 Км 21.09 1 хв  21.10 38 хв 
Іларіонове 21.16 1 хв  21.17 45 хв 
222 Км 21.23 1 хв  21.24 52 хв 
225 Км 21.26 1 хв  21.27 55 хв 
Хорошеве 21.30 1 хв  21.31 59 хв 
230 Км 21.34 2 хв  21.36 1 г  3 хв 
235 Км 21.39 1 хв  21.40 1 г  8 хв 
Синельникове-2 21.43 1 хв  21.44 1 г  12 хв 
239 Км 21.49 1 хв  21.50 1 г  18 хв 
242 Км 21.53 2 хв  21.55 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 22.00 1 хв  22.01 1 г  29 хв 
251 Км 22.05 1 хв  22.06 1 г  34 хв 
Роздори 22.09 1 хв  22.10 1 г  38 хв 
262 км 22.15 1 хв  22.16 1 г  44 хв 
Письменна 22.26 1 хв  22.27 1 г  55 хв 
276 Км 22.30 1 хв  22.31 1 г  59 хв 
284 Км 22.39 1 хв  22.40 2 г  8 хв 
Васильківка 22.44 1 хв  22.45 2 г  13 хв 
Улянівка 22.50 1 хв  22.51 2 г  19 хв 
Чаплине 23.09 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6130 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930