У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6130 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.40 і прибуває на станцію Чаплине о 23.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, Хорошеве, 235 Км, 239 Км, Вишнівецьке, Роздори, Письменна, 284 Км, Улянівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.40
193 Км 20.48 1 хв  20.49 8 хв 
Нижньодніпровськ 20.51 1 хв  20.52 11 хв 
196 Км 20.55 1 хв  20.56 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.00 1 хв  21.01 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.03 1 хв  21.04 23 хв 
Ксеніївка 21.07 1 хв  21.08 27 хв 
Ігрень 21.10 1 хв  21.11 30 хв 
212 Км 21.18 1 хв  21.19 38 хв 
Іларіонове 21.25 1 хв  21.26 45 хв 
222 Км 21.32 1 хв  21.33 52 хв 
225 Км 21.35 1 хв  21.36 55 хв 
Хорошеве 21.39 1 хв  21.40 59 хв 
230 Км 21.43 2 хв  21.45 1 г  3 хв 
235 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  8 хв 
Синельникове-2 21.52 1 хв  21.53 1 г  12 хв 
239 Км 21.58 1 хв  21.59 1 г  18 хв 
242 Км 22.02 2 хв  22.04 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 22.09 1 хв  22.10 1 г  29 хв 
251 Км 22.14 1 хв  22.15 1 г  34 хв 
Роздори 22.18 1 хв  22.19 1 г  38 хв 
262 км 22.24 1 хв  22.25 1 г  44 хв 
Письменна 22.35 1 хв  22.36 1 г  55 хв 
276 Км 22.39 1 хв  22.40 1 г  59 хв 
284 Км 22.48 1 хв  22.49 2 г  8 хв 
Васильківка 22.53 1 хв  22.54 2 г  13 хв 
Улянівка 22.59 1 хв  23.00 2 г  19 хв 
Чаплине 23.18 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6130 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031