У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6130 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.40 і прибуває на станцію Чаплине о 23.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить -17 г -51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 20 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ксеніївка, 207 Км, Іларіонове, 225 Км, 230 Км, Синельникове-2, 242 Км, 251 Км, 262 км, 276 Км, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.40
193 Км 20.48 1 хв  20.49 8 хв 
Нижньодніпровськ 20.51 1 хв  20.52 11 хв 
196 Км 20.55 1 хв  20.56 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.00 1 хв  21.01 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.03 1 хв  21.04 23 хв 
Ксеніївка 21.07 1 хв  21.08 27 хв 
Ігрень 21.10 1 хв  21.11 30 хв 
207 Км 21.13 1 хв  21.14 33 хв 
212 Км 21.18 1 хв  21.19 38 хв 
Іларіонове 21.25 1 хв  21.26 45 хв 
222 Км 21.32 1 хв  21.33 52 хв 
225 Км 21.35 1 хв  21.36 55 хв 
Хорошеве 21.39 1 хв  21.40 59 хв 
230 Км 21.43 2 хв  21.45 1 г  3 хв 
235 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  8 хв 
Синельникове-2 21.52 1 хв  21.53 1 г  12 хв 
239 Км 21.58 1 хв  21.59 1 г  18 хв 
242 Км 22.02 2 хв  22.04 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 22.09 1 хв  22.10 1 г  29 хв 
251 Км 22.14 1 хв  22.15 1 г  34 хв 
Роздори 22.18 1 хв  22.19 1 г  38 хв 
262 км 22.24 1 хв  22.25 1 г  44 хв 
Письменна 22.35 1 хв  22.36 1 г  55 хв 
276 Км 22.39 1 хв  22.40 1 г  59 хв 
284 Км 22.48 1 хв  22.49 2 г  8 хв 
Васильківка 22.53 1 хв  22.54 2 г  13 хв 
Улянівка 02.59 20 г 1 хв  23.00 6 г  19 хв 
Чаплине 23.18 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6130 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31