У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6130 Дніпро — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Дніпро - Чаплине номер 6130 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.28 і прибуває на станцію Чаплине о 23.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6130 Дніпро - Чаплине пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, Хорошеве, 235 Км, 239 Км, Вишнівецьке, Роздори, Письменна, 284 Км, Улянівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.28
193 Км 20.36 1 хв  20.37 8 хв 
Нижньодніпровськ 20.39 1 хв  20.40 11 хв 
196 Км 20.43 1 хв  20.44 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.48 1 хв  20.49 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.51 1 хв  20.52 23 хв 
Ксеніївка 20.55 1 хв  20.56 27 хв 
Ігрень 20.58 1 хв  20.59 30 хв 
212 Км 21.06 1 хв  21.07 38 хв 
Іларіонове 21.13 1 хв  21.14 45 хв 
222 Км 21.20 1 хв  21.21 52 хв 
225 Км 21.23 1 хв  21.24 55 хв 
Хорошеве 21.27 1 хв  21.28 59 хв 
230 Км 21.31 2 хв  21.33 1 г  3 хв 
235 Км 21.36 1 хв  21.37 1 г  8 хв 
Синельникове-2 21.40 1 хв  21.41 1 г  12 хв 
239 Км 21.46 1 хв  21.47 1 г  18 хв 
242 Км 21.50 2 хв  21.52 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 21.57 1 хв  21.58 1 г  29 хв 
251 Км 22.02 1 хв  22.03 1 г  34 хв 
Роздори 22.06 1 хв  22.07 1 г  38 хв 
262 км 22.12 1 хв  22.13 1 г  44 хв 
Письменна 22.23 1 хв  22.24 1 г  55 хв 
276 Км 22.27 1 хв  22.28 1 г  59 хв 
284 Км 22.36 1 хв  22.37 2 г  8 хв 
Васильківка 22.41 1 хв  22.42 2 г  13 хв 
Улянівка 22.47 1 хв  22.48 2 г  19 хв 
Чаплине 23.06 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6130 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930