У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6146 Дніпро — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Дніпро - Чаплине номер 6146 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.40 і прибуває на станцію Чаплине о 22.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6146 Дніпро - Чаплине пролягає по таким станціям як 193 Км, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, Іларіонове, 222 Км, Хорошеве, 235 Км, 239 Км, Роздори, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.40
Пост Амур 19.45 1 хв  19.45 5 хв 
193 Км 19.48 1 хв  19.49 8 хв 
Нижньодніпровськ 19.51 1 хв  19.52 11 хв 
196 Км 19.55 1 хв  19.56 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.00 1 хв  20.01 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.03 1 хв  20.04 23 хв 
Ксеніївка 20.07 1 хв  20.08 27 хв 
Ігрень 20.10 1 хв  20.11 30 хв 
212 Км 20.18 1 хв  20.19 38 хв 
Іларіонове 20.24 1 хв  20.25 44 хв 
219 Км 20.28 1 хв  20.29 48 хв 
222 Км 20.32 1 хв  20.33 52 хв 
225 Км 20.36 1 хв  20.37 56 хв 
Хорошеве 20.40 1 хв  20.41 1 г 
230 Км 20.44 2 хв  20.46 1 г  4 хв 
235 Км 20.49 1 хв  20.50 1 г  9 хв 
Синельникове-2 20.53 1 хв  20.54 1 г  13 хв 
239 Км 20.59 1 хв  20.59 1 г  19 хв 
Вишнівецьке 21.07 1 хв  21.08 1 г  27 хв 
Роздори 21.16 1 хв  21.17 1 г  36 хв 
Письменна 21.33 1 хв  21.34 1 г  53 хв 
Васильківка 21.50 1 хв  21.51 2 г  10 хв 
Улянівка 21.56 1 хв  21.57 2 г  16 хв 
Чаплине 22.16 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6146 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930