У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6146 Дніпро — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Дніпро - Чаплине номер 6146 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.40 і прибуває на станцію Чаплине о 22.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6146 Дніпро - Чаплине пролягає по таким станціям як 193 Км, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Ігрень, Іларіонове, 222 Км, Хорошеве, 235 Км, 239 Км, Роздори, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.40
Пост Амур 19.45 1 хв  19.45 5 хв 
193 Км 19.48 1 хв  19.49 8 хв 
Нижньодніпровськ 19.51 1 хв  19.52 11 хв 
196 Км 19.55 1 хв  19.56 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.00 1 хв  20.01 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.03 1 хв  20.04 23 хв 
Ксеніївка 20.07 1 хв  20.08 27 хв 
Ігрень 20.10 1 хв  20.11 30 хв 
212 Км 20.18 1 хв  20.19 38 хв 
Іларіонове 20.24 1 хв  20.25 44 хв 
219 Км 20.28 1 хв  20.29 48 хв 
222 Км 20.32 1 хв  20.33 52 хв 
225 Км 20.36 1 хв  20.37 56 хв 
Хорошеве 20.40 1 хв  20.41 1 г 
230 Км 20.44 2 хв  20.46 1 г  4 хв 
235 Км 20.49 1 хв  20.50 1 г  9 хв 
Синельникове-2 20.53 1 хв  20.54 1 г  13 хв 
239 Км 20.59 1 хв  20.59 1 г  19 хв 
Вишнівецьке 21.07 1 хв  21.08 1 г  27 хв 
Роздори 21.16 1 хв  21.17 1 г  36 хв 
Письменна 21.33 1 хв  21.34 1 г  53 хв 
Васильківка 21.50 1 хв  21.51 2 г  10 хв 
Улянівка 21.56 1 хв  21.57 2 г  16 хв 
Чаплине 22.16 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6146 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930