У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Здолбунів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Луцьк - Здолбунів:

Розклад поїздів і електричок Луцьк - Здолбунів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Луцьк вранці о 04 г 26 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 07 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Луцьк о 21 г 33 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Луцьк до пункту прибуття Здолбунів становить 1 г 57 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 18 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 41 хв.
Деякі поїзди від станції Луцьк до станції Здолбунів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Луцьк - Здолбунів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Прилуцька, Ківерці, Пальче, Новостав, Грабів, Великий Олексин, Квасилів.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Луцьк - Здолбунів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Здолбунів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Луцьк -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Здолбунів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Здолбунів — Луцьк

За маршрутом Луцьк - Здолбунів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Луцьк - Здолбунів Показати тільки електрички сполученням Луцьк - Здолбунів