У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Луцьк
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Здолбунів - Луцьк:

Розклад поїздів і електричок Здолбунів - Луцьк на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Здолбунів вранці о 04 г 48 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 21 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Здолбунів о 20 г 34 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Здолбунів до пункту прибуття Луцьк становить 1 г 52 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 13 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 24 хв.
Деякі поїзди від станції Здолбунів до станції Луцьк курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Здолбунів - Луцьк проїжджають через такі станції і населені пункти як: Рівне.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Здолбунів - Луцьк, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Здолбунів до станції Луцьк можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Здолбунів Луцьк починається від 113.97 гривень. Квиток на електричку коштує 31.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Здолбунів -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Луцьк

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Луцьк — Здолбунів

За маршрутом Здолбунів - Луцьк курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Здолбунів - Луцьк Показати тільки електрички сполученням Здолбунів - Луцьк