З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Івано-Франківськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ворохта - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів і електричок Ворохта - Івано-Франківськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Ворохта вночі о 02 г 15 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 33 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ворохта о 19 г 42 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ворохта до пункту прибуття Івано-Франківськ становить 2 г 23 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 6 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 46 хв.
Деякі поїзди від станції Ворохта до станції Івано-Франківськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ворохта - Івано-Франківськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Татарів, Надвірна.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ворохта - Івано-Франківськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ворохта -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Івано-Франківськ — Ворохта

За маршрутом Ворохта - Івано-Франківськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ворохта - Івано-Франківськ Показати тільки електрички сполученням Ворохта - Івано-Франківськ