У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472 Кривий Ріг — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Нікополь номер 6472 відправляється зі станції Кривий Ріг о 08.53 і прибуває на станцію Нікополь о 12.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6472 Кривий Ріг - Нікополь пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Головний, Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км, Апостолове, 47 Км, Тік, Підстепне, 71 Км, Чортомлик, 83 Км, 86 Км, Нікопольбуд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 08.53
Кривий Ріг-Головний 09.02 1 г 8 хв  10.10 9 хв 
Новоблочна 10.17 1 хв  10.18 1 г  24 хв 
Лісозахисна 10.22 1 хв  10.23 1 г  29 хв 
Батуринська 10.28 1 хв  10.29 1 г  35 хв 
Радушна 10.36 1 хв  10.37 1 г  43 хв 
Нива-Трудова 10.48 1 хв  10.49 1 г  55 хв 
29 Км 10.53 1 хв  10.54 2 г 
Апостолове 11.06 2 хв  11.08 2 г  13 хв 
47 Км 11.19 2 хв  11.21 2 г  26 хв 
Тік 11.32 1 хв  11.33 2 г  39 хв 
Підстепне 11.43 1 хв  11.44 2 г  50 хв 
71 Км 11.49 1 хв  11.50 2 г  56 хв 
Чортомлик 11.59 2 хв  12.01 3 г  6 хв 
83 Км 12.11 1 хв  12.12 3 г  18 хв 
86 Км 12.16 1 хв  12.17 3 г  23 хв 
Нікопольбуд 12.23 1 хв  12.24 3 г  30 хв 
Нікополь 12.37 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6472 Кривий Ріг — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728