У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472 Кривий Ріг — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Нікополь номер 6472 відправляється зі станції Кривий Ріг о 08.53 і прибуває на станцію Нікополь о 11.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6472 Кривий Ріг - Нікополь пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Головний, Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км, Апостолове, 47 Км, Тік, Підстепне, 71 Км, Чортомлик, 83 Км, 86 Км, Нікопольбуд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 08.53
Кривий Ріг-Головний 09.02 5 хв  09.07 9 хв 
Новоблочна 09.14 1 хв  09.15 21 хв 
Лісозахисна 09.19 1 хв  09.20 26 хв 
Батуринська 09.25 1 хв  09.26 32 хв 
Радушна 09.33 1 хв  09.34 40 хв 
Нива-Трудова 09.45 1 хв  09.46 52 хв 
29 Км 09.50 1 хв  09.51 57 хв 
Апостолове 10.03 2 хв  10.05 1 г  10 хв 
47 Км 10.16 2 хв  10.18 1 г  23 хв 
Тік 10.29 1 хв  10.30 1 г  36 хв 
Підстепне 10.40 1 хв  10.41 1 г  47 хв 
71 Км 10.46 1 хв  10.47 1 г  53 хв 
Чортомлик 10.56 2 хв  10.58 2 г  3 хв 
83 Км 11.08 1 хв  11.09 2 г  15 хв 
86 Км 11.13 1 хв  11.14 2 г  20 хв 
Нікопольбуд 11.20 1 хв  11.21 2 г  27 хв 
Нікополь 11.34 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6472 Кривий Ріг — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930