У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6472 Кривий Ріг — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6472 сполученням Кривий Ріг - Нікополь відправляється зі станції Кривий Ріг о 08.53 і прибуває на станцію Нікополь о 11.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Ріг-Головний, Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км, Апостолове, 47 Км, Тік, Підстепне, 71 Км, Чортомлик, 83 Км, 86 Км, Нікопольбуд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 08.53
Кривий Ріг-Головний 09.02 5 хв  09.07 9 хв 
Новоблочна 09.14 1 хв  09.15 21 хв 
Лісозахисна 09.19 1 хв  09.20 26 хв 
Батуринська 09.25 1 хв  09.26 32 хв 
Радушна 09.33 1 хв  09.34 40 хв 
Нива-Трудова 09.45 1 хв  09.46 52 хв 
29 Км 09.50 1 хв  09.51 57 хв 
Апостолове 10.03 2 хв  10.05 1 г  10 хв 
47 Км 10.16 2 хв  10.18 1 г  23 хв 
Тік 10.29 1 хв  10.30 1 г  36 хв 
Підстепне 10.40 1 хв  10.41 1 г  47 хв 
71 Км 10.46 1 хв  10.47 1 г  53 хв 
Чортомлик 10.56 2 хв  10.58 2 г  3 хв 
83 Км 11.08 1 хв  11.09 2 г  15 хв 
86 Км 11.13 1 хв  11.14 2 г  20 хв 
Нікопольбуд 11.20 1 хв  11.20 2 г  27 хв 
Нікополь 11.34 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6472 Кривий Ріг — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031