У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6474 Кривий Ріг — Нікополь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Нікополь номер 6474 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 12.58 і прибуває на станцію Нікополь о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6474 Кривий Ріг - Нікополь пролягає по таким станціям як Новоблочна, Лісозахисна, Батуринська, Радушна, Нива-Трудова, 29 Км, Апостолове, 47 Км, Тік, Підстепне, 71 Км, Чортомлик, 83 Км, 86 Км, Нікопольбуд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 12.58
Новоблочна 13.05 1 хв  13.06 7 хв 
Лісозахисна 13.10 1 хв  13.11 12 хв 
Батуринська 13.16 1 хв  13.17 18 хв 
Радушна 13.24 1 хв  13.25 26 хв 
Нива-Трудова 13.36 1 хв  13.37 38 хв 
29 Км 13.41 1 хв  13.42 43 хв 
Апостолове 13.54 2 хв  13.56 56 хв 
47 Км 14.07 2 хв  14.09 1 г  9 хв 
Тік 14.20 1 хв  14.21 1 г  22 хв 
Підстепне 14.31 1 хв  14.32 1 г  33 хв 
71 Км 14.37 1 хв  14.38 1 г  39 хв 
Чортомлик 14.47 2 хв  14.49 1 г  49 хв 
83 Км 14.59 1 хв  15.00 2 г  1 хв 
86 Км 15.04 1 хв  15.05 2 г  6 хв 
Нікопольбуд 15.11 1 хв  15.12 2 г  13 хв 
Нікополь 15.25 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6474 Кривий Ріг-Головний — Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Липень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31