У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6676 Немішаєве — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Немішаєве - Борщагівка номер 6676 відправляється зі станції Немішаєве о 08.37 і прибуває на станцію Борщагівка о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6676 Немішаєве - Борщагівка пролягає по таким станціям як Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Немішаєве 08.37
Кичеєве 08.41 1 хв  08.42 4 хв 
Ворзель 08.45 1 хв  08.46 8 хв 
Склозаводська 08.49 1 хв  08.50 12 хв 
Буча 08.53 1 хв  08.54 16 хв 
Лісова Буча 08.56 1 хв  08.57 19 хв 
Ірпінь 09.01 1 хв  09.02 24 хв 
Біличі 09.15 1 хв  09.16 38 хв 
Новобіличі 09.18 1 хв  09.19 41 хв 
Святошин 09.23 3 хв  09.26 46 хв 
Борщагівка 09.42 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6676 Немішаєве — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930