У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6676 Немішаєве — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Немішаєве - Борщагівка номер 6676 відправляється зі станції Немішаєве о 08.30 і прибуває на станцію Борщагівка о 09.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6676 Немішаєве - Борщагівка пролягає по таким станціям як Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Немішаєве 08.30
Кичеєве 08.33 1 хв  08.34 3 хв 
Ворзель 08.37 1 хв  08.38 7 хв 
Склозаводська 08.41 1 хв  08.42 11 хв 
Буча 08.45 2 хв  08.47 15 хв 
Лісова Буча 08.49 1 хв  08.50 19 хв 
Ірпінь 08.55 5 хв  09.00 25 хв 
Біличі 09.09 1 хв  09.10 39 хв 
Новобіличі 09.12 1 хв  09.13 42 хв 
Святошин 09.17 3 хв  09.20 47 хв 
Борщагівка 09.26 56 хв 

У розкладі поїзда 6676 Немішаєве — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031