У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кичеєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве:

Актуальний розклад електричок по станції Кичеєве містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кичеєве з такими станціями і населеними пунктами як Борщагівка, Святошин, Київ-Пас., Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Немішаєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кичеєве відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тетерів - Київ-Пас., Київ-Пас. - Тетерів, Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Борщагівка 04.51 1 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Борщагівка 05.47 1 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Малин Святошин 05.47 1 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
7004 Тетерів Борщагівка 06.45 1 хв  06.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Борщагівка Тетерів 07.08 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6605 Святошин Коростень 07.47 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6607 Святошин Бородянка 08.11 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
7008 Бородянка Борщагівка техн. 08.16 1 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6670 Бородянка Борщагівка 08.16 1 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Клавдієве Борщагівка 08.50 1 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Тетерів Київ 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.28 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6616 Бородянка Київ 10.20 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.12 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.50 1 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
6621 Борщагівка техн. Бородянка 17.49 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
7007 Борщагівка Тетерів 18.27 1 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Бородянка Київ 19.13 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Коростень 19.18 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.28 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6632 Коростень Київ 20.27 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
7016 Тетерів Борщагівка 21.24 1 хв  21.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Малин 21.38 1 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кичеєве