У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кичеєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве:

Актуальний розклад електричок по станції Кичеєве містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кичеєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Бородянка, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Немішаєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кичеєве відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Борщагівка, Тетерів - Київ-Пас., Святошин - Бородянка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Кичеєве - Київ від 15.00 грн. (30.8 км)

  • Кичеєве - Коростень(всі вокзали) від 40.00 грн. (118.3 км)

  • Кичеєве - Святошин від 15.00 грн. (24.9 км)

  • Кичеєве - Ірпінь від 15.00 грн. (12.9 км)

  • Кичеєве - Буча від 15.00 грн. (7.8 км)

  • Кичеєве - Малин від 25.00 грн. (64.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 05.53 1 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Київ 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6672 Клавдієве Київ 06.59 1 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6674 Немішаєве Святошин 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Бородянка 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Коростень 08.21 1 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6676 Бородянка Борщагівка 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6607* Київ Коростень 10.21 1 хв  10.22 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Борщагівка 11.09 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 12.14 1 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 12.20 1 хв  12.21 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Київ 14.10 1 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути
6611 Борщагівка Тетерів 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.19 1 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
6615 Святошин Тетерів 16.11 1 хв  16.12 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Святошин 16.52 1 хв  16.53 Курсує щоденно - переглянути
6620 Коростень Київ 17.22 1 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Немішаєве 17.58 1 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Київ Тетерів 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 18.24 1 хв  18.25 Курсує щоденно - переглянути
6619 Київ Коростень 18.28 1 хв  18.29 Курсує щоденно - переглянути
6675 Святошин Немішаєве 19.27 1 хв  19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Тетерів 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 20.15 1 хв  20.16 Курсує щоденно - переглянути
6677 Святошин Бородянка 20.54 1 хв  20.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Тетерів 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кичеєве