У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кичеєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве:

Актуальний розклад електричок по станції Кичеєве містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кичеєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Немішаєве, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 37 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Немішаєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кичеєве відправляються або прибувають днем - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Борщагівка, Борщагівка - Тетерів, Святошин - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6672 Клавдієве Святошин 05.10 1 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Борщагівка 06.02 1 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Немішаєве 07.57 1 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Борщагівка 08.02 1 хв  08.03 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.30 1 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
6676 Немішаєве Борщагівка 08.41 1 хв  08.42 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Коростень 10.15 1 хв  10.15 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 10.27 1 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
6678 Тетерів Борщагівка 11.03 1 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
6612 Коростень Борщагівка 12.04 1 хв  12.05 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Коростень 15.23 1 хв  15.23 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Борщагівка 15.55 1 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
6675 Борщагівка Клавдієве 16.27 1 хв  16.28 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 16.36 1 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути
6680 Клавдієве Святошин 17.02 1 хв  17.03 Курсує щоденно - переглянути
6611 Святошин Тетерів 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6613 Святошин Коростень 18.42 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Тетерів 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Борщагівка 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6681 Борщагівка Бородянка 20.52 1 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 21.36 1 хв  21.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кичеєве