У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кичеєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве:

Актуальний розклад електричок по станції Кичеєве містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кичеєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Тетерів, Немішаєве, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 03 хв до пункту призначення Клавдієве. Найближчі станції та зупинні пункти Немішаєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кичеєве відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Немішаєве - Борщагівка, Коростень - Святошин, Клавдієве - Святошин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Клавдієве Святошин 05.24 1 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.17 1 хв  06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.17 1 хв  06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Бородянка Святошин 06.37 1 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.08 1 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Святошин 07.43 1 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 08.19 1 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 08.33 1 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 08.49 1 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 09.34 1 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Коростень 09.41 1 хв  09.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.27 1 хв  10.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 11.23 1 хв  11.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.24 1 хв  14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.51 1 хв  15.51 Курсує щоденно - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 15.59 1 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6615 Борщагівка Клавдієве 16.40 1 хв  16.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6622 Тетерів Святошин 16.42 1 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.23 1 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.38 1 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 19.59 1 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Святошин Тетерів 19.59 1 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.39 1 хв  20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Святошин Клавдієве 21.02 1 хв  21.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кичеєве