У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кичеєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве:

Актуальний розклад електричок по станції Кичеєве містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кичеєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Немішаєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кичеєве відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Тетерів, Бородянка - Київ-Пас., Борщагівка - Тетерів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.51 1 хв  04.52 Курсує щоденно - переглянути
6604 Коростень Святошин 05.47 1 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.29 1 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.08 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.48 1 хв  07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Борщагівка 08.52 1 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.28 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.12 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.49 1 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 13.57 1 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 15.19 1 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 15.26 1 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.53 2 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.28 1 хв  18.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Київ Коростень 19.18 1 хв  19.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 20.27 1 хв  20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.28 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Коростень 21.38 1 хв  21.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кичеєве