У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кичеєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве:

Актуальний розклад електричок по станції Кичеєве містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кичеєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Немішаєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кичеєве відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Малин - Святошин, Київ-Пас. - Яблунець, Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.45 1 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.52 1 хв  05.52 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.08 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.36 1 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.48 1 хв  07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Яблунець 07.49 1 хв  07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 09.28 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Борщагівка 10.20 1 хв  10.20 Курсує щоденно - переглянути
6609 Київ Тетерів 11.12 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Коростень 13.02 1 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Борщагівка 13.57 1 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
6624 Яблунець Київ 15.24 1 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Київ 15.24 1 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Тетерів 15.25 1 хв  15.26 Курсує щоденно - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6619 Борщагівка Тетерів 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Бородянка 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 18.56 1 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Коростень 19.18 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.28 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути
6632 Тетерів Київ 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 21.38 1 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кичеєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кичеєве