У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бахмач-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бахмач-Пас.:

Розклад поїздів по станції Бахмач-Пас. включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Москва-Київська, Миколаїв-Пас., Херсон, Львів, Одеса-Головна, в сумі зі станції Бахмач-Пас. можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Москва-Київська - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 14 г 26 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 12 г 51 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бахмач-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бахмач-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
074Л Львів Москва 01.33 2 хв  01.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 02.02 26 хв  02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 03.02 26 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 03.55 2 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 04.29 2 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 06.34 2 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
779КП Суми Київ 07.54 1 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 07.54 1 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
786КЛ Київ Шостка 09.52 2 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
774К Київ Шостка 13.00 2 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 13.11 2 хв  13.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 13.36 2 хв  13.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
786ОШ Шостка Київ 13.45 2 хв  13.47 Курсує щоденно - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 13.55 2 хв  13.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 14.53 2 хв  14.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
774Ш Шостка Київ 16.54 2 хв  16.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 17.12 20 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 19.14 1 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
780КП Київ Суми 19.14 1 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 19.43 2 хв  19.45 Курсує щоденно - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 22.38 20 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 23.38 20 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бахмач-Пас.