У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бахмач-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бахмач-Пас.:

Розклад поїздів по станції Бахмач-Пас. включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Фастів-1, Харків-Пас., Суми, Київ-Пас., Шостка, в сумі зі станції Бахмач-Пас. можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бахмач-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бахмач-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
895 Конотоп Фастів 04.54 2 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 05.25 2 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 06.56 2 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 08.22 2 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
779 Суми Київ 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 09.58 2 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 12.44 2 хв  12.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 13.16 1 хв  13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 13.23 13 хв  13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 13.58 2 хв  14.00 Курсує щоденно - переглянути
774 Київ Шостка 14.23 2 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
774 Шостка Київ 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
780 Київ Суми 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 18.48 12 хв  19.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 20.15 2 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 20.39 2 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
788 Київ Шостка 20.58 2 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 21.44 2 хв  21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бахмач-Пас.