У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Балта:

Розклад поїздів по станції Балта включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Львів, Одеса-Головна, в сумі зі станції Балта можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 44 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 16 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Балта.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Балта, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Балта - Одеса від 60.00 грн. (200.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
54 Одеса Кривий Ріг 00.07 2 хв  00.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 00.07 2 хв  00.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 00.07 2 хв  00.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 02.21 2 хв  02.23 Курсує щоденно - переглянути
228 Кривий Ріг Львів 02.21 2 хв  02.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 04.39 5 хв  04.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 04.39 5 хв  04.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 04.39 5 хв  04.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Київ Одеса 05.05 2 хв  05.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 09.59 2 хв  10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 09.59 2 хв  10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 09.59 2 хв  10.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 20.17 2 хв  20.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Кривий Ріг 23.15 4 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 23.15 4 хв  23.19 Курсує щоденно - переглянути
192 Одеса Краматорськ 23.54 2 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 23.54 2 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Балта