У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Львів:

Розклад поїздів Одеса Львів на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Львів найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Жмеринка-Пас., Тернопіль-Пас., Подільськ-Жм., Роздільна-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.50, 16.35 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 21.05, 04.21 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Одеса Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Одеса