У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Близнюки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Близнюки:

Актуальний розклад електричок по станції Близнюки містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Близнюки з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ, Харків-Пас., Лозова, Гаврилівка, Верхівцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 13 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Рудаєве, 950 Км, Лозова, Дубове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Близнюки відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Гаврилівка, Краматорськ - Харків-Пас., Верхівцеве - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Близнюки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6805* Лозова Слов'янськ 06.15 1 хв  06.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6852 Дубове Харків 06.20 1 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
7008-7009* Верхівцеве Слов'янськ 09.42 1 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812-6822* Краматорськ Харків 09.53 1 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6812 Краматорськ Лозова 09.53 1 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6802* Слов'янськ Лозова 12.07 1 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 12.55 1 хв  12.56 Курсує щоденно - переглянути
6803* Лозова Слов'янськ 13.56 1 хв  13.57 Курсує щоденно - переглянути
7006-7007* Краматорськ Верхівцеве 14.51 1 хв  14.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813 Харків Краматорськ 16.47 1 хв  16.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6813* Лозова Краматорськ 16.47 1 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
6806* Слов'янськ Лозова 17.12 1 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Близнюки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Близнюки