У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бориспіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бориспіль:

Розклад поїздів по станції Бориспіль включає в себе 19 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Кременчук, Полтава-Південна, Красний Лиман, Бахмут, в сумі зі станції Бориспіль можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кременчук - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 11 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 4 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бориспіль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бориспіль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
210Л Чернівці Харків 05.00 11 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 05.00 11 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 05.00 11 хв  05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 05.25 1 хв  05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 05.25 1 хв  05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 07.04 18 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 07.04 18 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 07.04 18 хв  07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 08.34 2 хв  08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 08.54 3 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 12.21 2 хв  12.23 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 12.21 2 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 12.21 2 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 20.12 2 хв  20.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 20.12 2 хв  20.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 20.50 2 хв  20.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 20.50 2 хв  20.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 20.50 2 хв  20.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 23.04 2 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бориспіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бориспіль