У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чабанівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чабанівка:

Актуальний розклад електричок по станції Чабанівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чабанівка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас., Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 04 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти 50 Км Роз'їзд, Шарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чабанівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чабанівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6035-6036* Помічна Знам'янка 09.06 10 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6043-6044* Знам'янка Помічна 17.03 1 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чабанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чабанівка