У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демечер - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демечер - Свалява:

Розклад поїздів Демечер Свалява на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Демечер Свалява найчастіше зупиняються на станціях Кишварда, Захонь, Чоп, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.39 зі станції Демечер, в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 06.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демечер Свалява є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демечер - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Демечер - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
147Д Відень Київ 23.39
Демечер
06.49
Свалява
7 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демечер -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демечер — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Демечер