У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фастів-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фастів-1:

Актуальний розклад електричок по станції Фастів-1 містить всього 61 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Фастів-1 з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Миронівка, Козятин-1, Святошин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 36 хв до пункту призначення Київ-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Потіївка, Снітинка, Фастів-2, Триліси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Фастів-1 відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Козятин-1, Роток - Київ-Пас., Фастів-1 - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фастів-1 відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Фастів-1 - Київ від 95.35 грн. (61.1 км)

  • Фастів-1 - Львів від 220.96 грн.

  • Фастів-1 - Дніпро від 281.23 грн.

  • Фастів-1 - Суми(всі вокзали) від 189.95 грн.

  • Фастів-1 - Чернігів(всі вокзали) від 181.97 грн. (254.9 км)

  • Фастів-1 - Рівне від 170.93 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 04.47 Курсує щоденно - переглянути
6002* Фастів Київ 04.48 Курсує щоденно - переглянути
6232 Фастів Миронівка 04.54 Курсує щоденно - переглянути
6201 Фастів Козятин 05.01 Курсує щоденно - переглянути
6006* Фастів Київ 05.19 Курсує щоденно - переглянути
6540* Фастів Святошин 05.44 Курсує щоденно - переглянути
6202-6004* Козятин Київ 05.20 30 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
7030* Фастів Київ 06.17 Курсує щоденно - переглянути
6231-6008* Миронівка Київ 06.27 18 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.47 Курсує щоденно - переглянути
6234 Фастів Миронівка 06.55 Курсує щоденно - переглянути
892-891 Фастів Чернігів 07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
7031-7032* Роток Київ 07.05 2 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6010* Козятин Київ 07.15 2 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6039 Київ Фастів 07.52 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 08.10 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203* Київ Козятин 08.31 13 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6005* Київ Фастів 08.47 Курсує щоденно - переглянути
6007-6209* Київ Козятин 09.17 18 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 09.43 Курсує щоденно - переглянути
7033 Київ Фастів 09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
7034 Житомир Київ 09.57 10 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6011 Київ Фастів 10.11 Курсує щоденно - переглянути
6009-6236 Київ Миронівка 09.37 36 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
6206-6014* Козятин Київ 10.30 10 хв  10.40 Курсує щоденно - переглянути
6233-6016* Миронівка Київ 11.11 10 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6013-6205* Київ Козятин 11.43 10 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
7035 Київ Фастів 11.55 Курсує щоденно - переглянути
6208-6018* Козятин Київ 11.36 37 хв  12.13 Курсує щоденно - переглянути
6015* Київ Фастів 12.36 Курсує щоденно - переглянути
6017-6207* Київ Козятин 13.23 2 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
6210-6020 Козятин Київ 13.33 10 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
6019 Київ Фастів 14.54 Курсує щоденно - переглянути
6235-7036 Миронівка Київ 14.56 38 хв  15.34 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 15.56 Курсує щоденно - переглянути
6022 Фастів Київ 16.08 Курсує щоденно - переглянути
6212-6024 Козятин Київ 16.14 26 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути
6021-6211* Київ Козятин 16.39 15 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
6026 Фастів Київ 17.05 Курсує щоденно - переглянути
6023-6238 Київ Миронівка 17.03 20 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
7038 Фастів Київ 18.05 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 18.06 2 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.36 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 18.44 2 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
7039 Київ Роток 18.55 2 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6028 Фастів Київ 18.57 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 19.22 Курсує щоденно - переглянути
6237 Миронівка Фастів 19.26 Курсує щоденно - переглянути
6029 Київ Фастів 19.44 Курсує щоденно - переглянути
7042 Фастів Київ 20.03 Курсує щоденно - переглянути
6031-6215 Київ Козятин 20.11 4 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6240 Фастів Миронівка 20.25 Курсує щоденно - переглянути
6214-6030 Козятин Київ 19.43 53 хв  20.36 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 20.38 Курсує щоденно - переглянути
6239 Роток Фастів 21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
894-893 Чернігів Фастів 21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035 Київ Фастів 22.10 Курсує щоденно - переглянути
6216 Козятин Фастів 22.37 Курсує щоденно - переглянути
6241 Миронівка Фастів 22.45 Курсує щоденно - переглянути
6492 Житомир Фастів 22.56 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фастів-1