У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коростень:

Розклад поїздів по станції Коростень включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Ковель, Харків-Пас., Львів, Ужгород, Київ-Пас., в сумі зі станції Коростень можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 32 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 55 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коростень.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коростень, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Коростень

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 00.09 2 хв  00.11 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 00.25 2 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
229 Київ Львів 01.30 2 хв  01.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 01.30 2 хв  01.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 03.13 2 хв  03.15 Курсує щоденно - переглянути
132 Львів Дніпро 04.04 20 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 04.04 20 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
202 Ковель Київ 04.04 20 хв  04.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 06.08 2 хв  06.10 Курсує щоденно - переглянути
743 Київ Львів 08.08 1 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
887 Коростень Вінниця 08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
877 Коростень Житомир 08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
878 Житомир Коростень 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
744 Львів Київ 19.34 1 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 20.35 20 хв  20.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 20.35 20 хв  20.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 23.42 2 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростень(всі вокзали)