У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коростень:

Розклад поїздів по станції Коростень включає в себе 34 поїздів за такими напрямками як Ковель, Харків-Пас., Ужгород, Бахмут, Красний Лиман, в сумі зі станції Коростень можна виїхати за 19 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 31 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коростень.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коростень, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Коростень

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 00.01 2 хв  00.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 00.27 2 хв  00.29 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 00.41 2 хв  00.43 Курсує щоденно - переглянути
114Л Львів Бахмут 00.35 20 хв  00.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 00.35 20 хв  00.55 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 00.35 20 хв  00.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 03.28 2 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
096ЛШ Рахів Київ 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 06.38 2 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 06.56 2 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К Київ Перемишль 07.24 1 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
877 Коростень Житомир 08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 08.45 2 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 09.20 2 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 09.20 2 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КШ Львів Дарниця 09.40 1 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 13.45 18 хв  14.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
878 Житомир Коростень 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 14.45 18 хв  15.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 15.26 20 хв  15.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 16.24 20 хв  16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 18.04 21 хв  18.25 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 18.04 21 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 18.04 21 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 20.59 2 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 22.07 2 хв  22.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
095КО Київ Рахів 22.10 2 хв  22.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
706Л Перемишль Київ 22.25 1 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростень(всі вокзали)