У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любашівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Любашівка:

Розклад поїздів по станції Любашівка включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Львів, Одеса-Головна, в сумі зі станції Любашівка можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 16 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Любашівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Любашівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
54 Одеса Кривий Ріг 00.12 2 хв  00.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 00.12 2 хв  00.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 00.26 2 хв  00.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 01.44 2 хв  01.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 04.12 2 хв  04.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 04.12 2 хв  04.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 06.49 2 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Харків Одеса 06.49 2 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 21.17 2 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 21.17 2 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Любашівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любашівка