У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Харків:

Розклад поїздів Дніпро Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Харків найчастіше зупиняються на станціях Павлоград-1, Лозова, Синельникове-2, Лихачове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.42, 08.30 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.23, 14.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Умань Харків 04.42
Дніпро-Головний
09.23
Харків-Пас.
4 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
92 Одеса Харків 08.30
Дніпро-Головний
14.04
Харків-Пас.
5 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Дніпро