З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Харків:

Розклад поїздів Дніпро Харків на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Харків найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Варварівка, Краснопавлівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.05, 17.00 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 11.49, 22.35 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Дніпро Харків говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Дніпро - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Дніпро