У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Дніпро:

Розклад поїздів Харків Дніпро на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Харків Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Мерефа, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.13, 18.47, 23.40 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 22.53, 23.59, 05.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Харків – Дніпро залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Харків - Дніпро можна від 142.73 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Харків Умань 18.13
Харків-Пас.
22.53
Дніпро-Головний
4 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
59 Харків Одеса 18.47
Харків-Пас.
23.59
Дніпро-Головний
5 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
295 Харків Дніпро 23.40
Харків-Пас.
05.05
Дніпро-Головний
5 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Харків