У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Дніпро:

Розклад поїздів Харків Дніпро на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Харків Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Лихачове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.10, 16.40, 17.07 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 15.56, 21.37, 21.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Харків