У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоукраїнка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Новоукраїнка:

Розклад поїздів по станції Новоукраїнка включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Запоріжжя-1, Краматорськ, Харків-Пас., Дніпро-Головний, в сумі зі станції Новоукраїнка можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 56 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 4 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Новоукраїнка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Новоукраїнка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Новоукраїнка - Харків від 696.84 грн.

  • Новоукраїнка - Львів від 212.63 грн.

  • Новоукраїнка - Дніпро від 221.93 грн.

  • Новоукраїнка - Одеса від 179.97 грн.

  • Новоукраїнка - Хмельницький від 194.04 грн.

  • Новоукраїнка - Кропивницький від 30.00 грн. (67.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 00.54 2 хв  00.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 00.54 2 хв  00.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
51 Дніпро Одеса 00.54 2 хв  00.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 00.54 2 хв  00.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 02.59 2 хв  03.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 03.29 2 хв  03.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 03.29 2 хв  03.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 03.42 2 хв  03.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 03.42 2 хв  03.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Дніпро 03.42 2 хв  03.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 03.42 2 хв  03.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 06.19 2 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 06.19 2 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 06.19 2 хв  06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 22.44 2 хв  22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Новоукраїнка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоукраїнка