У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоукраїнка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Новоукраїнка:

Розклад поїздів по станції Новоукраїнка включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Дніпро-Головний, Кривий Ріг-Головний, Запоріжжя-1, Костянтинівка, в сумі зі станції Новоукраїнка можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 59 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 31 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Новоукраїнка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Новоукраїнка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
53 Дніпро Одеса 01.57 2 хв  01.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 01.57 2 хв  01.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 02.32 2 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 02.32 2 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 02.58 2 хв  03.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 04.14 2 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 04.14 2 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 04.24 2 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Харків Одеса 04.24 2 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 07.14 2 хв  07.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 21.58 2 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Одеса Краматорськ 21.58 2 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 23.13 2 хв  23.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 23.34 2 хв  23.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 23.34 2 хв  23.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Новоукраїнка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоукраїнка