У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Павлоград-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Павлоград-1:

Розклад поїздів по станції Павлоград-1 включає в себе 26 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Новоолексіївка, Мінськ-Пас., Харків-Пас., Запоріжжя-1, в сумі зі станції Павлоград-1 можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Павлоград-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Павлоград-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
111Д Авдіївка Київ 00.19 2 хв  00.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О
Харків
Харків Новоолексіївка 00.50 2 хв  00.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 01.58 2 хв  02.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 02.52 2 хв  02.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 02.52 2 хв  02.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П
Харків
Новоолексіївка Харків 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 03.38 2 хв  03.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 04.28 2 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 04.28 2 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Д Маріуполь Харків 05.23 2 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 05.33 2 хв  05.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Одеса Краматорськ 05.33 2 хв  05.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 06.17 2 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 06.42 2 хв  06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 06.42 2 хв  06.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Харків 07.30 2 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 08.47 3 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 11.55 2 хв  11.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Дніпро 13.03 2 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
077О Харків Маріуполь 19.22 2 хв  19.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 19.49 2 хв  19.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 20.07 2 хв  20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 20.11 2 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 20.21 2 хв  20.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 20.21 2 хв  20.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
795 Харків Дніпро 22.06 2 хв  22.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Павлоград-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Павлоград-1