У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плетений Ташлик
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Плетений Ташлик:

Розклад поїздів по станції Плетений Ташлик включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Лисичанськ, Запоріжжя-1, Одеса-Головна, Львів, в сумі зі станції Плетений Ташлик можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 17 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 39 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 22 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Плетений Ташлик.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Плетений Ташлик, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
090Ш Одеса Харків 00.17 2 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 00.17 2 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 00.51 2 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 00.51 2 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
287 Харків Одеса 03.15 2 хв  03.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 03.53 2 хв  03.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 03.53 2 хв  03.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 04.02 2 хв  04.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Одеса 04.02 2 хв  04.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 04.19 2 хв  04.21 Курсує щоденно - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 06.52 2 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 21.37 2 хв  21.39 Курсує щоденно - переглянути
092 Одеса Краматорськ 22.19 2 хв  22.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 22.19 2 хв  22.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
290 Одеса Харків 22.31 2 хв  22.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Плетений Ташлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Плетений Ташлик