У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вапнярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярка:

Актуальний розклад електричок по станції Вапнярка містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вапнярка з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Жмеринка-Пас., Умань. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 17 хв до пункту призначення Умань. Найближчі станції та зупинні пункти Крижопіль, Княжеве, Журавлівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вапнярка відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Жмеринка-Пас., Вапнярка - Одеса-Головна, Вапнярка - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вапнярка