У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси - Святошин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Черкаси - Святошин:

Розклад поїздів Черкаси Святошин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Черкаси Святошин найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.50 зі станції Черкаси, в кінцевий же пункт Святошин прибувають вони відповідно о 21.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Черкаси Святошин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Черкаси - Святошин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Черкаси - Святошин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Черкаси – Святошин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 16.50
Черкаси
21.43
Святошин
4 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Черкаси -Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Черкаси — Святошин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Святошин — Черкаси