У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Черкаси
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Святошин - Черкаси:

Розклад поїздів Святошин Черкаси на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Святошин Черкаси найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Корсунь, Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.22 зі станції Святошин, в кінцевий же пункт Черкаси прибувають вони відповідно о 13.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Святошин Черкаси є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Святошин - Черкаси складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Святошин - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Святошин – Черкаси залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 08.22
Святошин
13.11
Черкаси
4 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Святошин -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Черкаси

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Черкаси — Святошин