У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Чернігів Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бровари, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.18 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 13.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Чернігів – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Чернігів - Івано-Франківськ можна від 248.71 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142 Чернігів Івано-Франківськ 21.18
Чернігів
13.21
Івано-Франківськ
16 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Чернігів