У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Чернігів Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Броди, Рожнятів, Долина, Болехів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40, 20.25 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.30, 13.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
044К Чернігів Івано-Франківськ 14.40
Чернігів
07.30
Івано-Франківськ
16 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
258 Чернігів Івано-Франківськ 20.25
Чернігів
13.50
Івано-Франківськ
17 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Чернігів