У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Чернігів Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.18 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 13.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
258 Чернігів Івано-Франківськ 21.18
Чернігів
13.20
Івано-Франківськ
16 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Чернігів